Oyak-Renault Mensupları Yardımlaşma Derneği Lokali

1992 yılında üyelerinin hizmetine açılmış olan Oyak-Renault Derneği Lokali, 2002 Nisan ayından beri Uludağ Yolu’nda bulunan binasında Oyak–Renault Aşiyan Lokali olarak hizmet vermektedir.

Lokal binasında toplam 200 kişi kapasiteli 3 ayrı yemek salonu, 50 kişi kapasiteli 1 bar bölümü, 35 kişi kapasiteli tam donanımlı 2 eğitim salonu, 1 çocuk oyun odası, 1 okey ve briç salonu bulunmaktadır. Ayrıca, toplu organizasyonlarda da kullandığımız iki ayrı alandan oluşan bahçe bölümümüz ve çim alanlı bir bahçemiz bulunmaktadır.


Oyak-Renault Tüketim Kooperatifi


Tüketim Kooperatifi 1979 yılında Oyak-Renault çalışanlarının oluşturduğu bir kuruluştur. Kooperatifin amacı üyelerine daha kaliteli ve daha uygun fiyata ürün sunmaktır. Geçmişte sadece market olarak başlattığı hizmet ağını genişleten kooperatif, kafeteryadan pastaneye, elektronikten kitapçıya çeşitli mağazalarıyla üyelerine hizmet vermektedir.


Oyak-Renault Sağlık Merkezi


Oyak-Renault Sağlık Merkezi 5 hekim, 7 sağlık personeli, 1 adet tam donanımlı acil müdahale ambulansı ile 7 gün 24 saat çalışanlarına hizmet vermektedir. Bunu yanı sıra haftanın belirli günlerinde sağlık merkezimizde diyetisyen bulunmaktadır.

Ayrıca sağlık merkezi, çalışma koşullarıyla ilgili gürültü, aydınlatma ve hava kirliliği gibi konularda ortam ölçümleri gerçekleştirmektedir.

YUKARI